Spring naar inhoud

Groene Vingers

  • Welkom op de blog!
  • Contact
StartpaginaIn de vrije natuur(Pagina 90)

In de vrije natuur

Hangmatje

17 december 202117 december 2021 Plantster In de vrije natuur

Halverwege december 202116-12 -2021 bewolkt en weinig windrond de 8 tot 10 graden Met vrij zacht voor deze tijden op het eerste'n triestig aanblik'n Wazigheid voor ogen in het mistigevan dauwdruppelseen klein wereldjein het nevelige van 'n grijze dagHet hangt in de luchthet zit in de natuurvan daaruit gezienKortzichtig en dichterbij het fascinerende eraan is … Meer lezen over Hangmatje

7 reacties

Op weg

16 december 202116 december 2021 Plantster In de berm, In de vrije natuur, Zinspreuken

We zijn op weg, we gaan ergens heen, maar waarheen weet ik niet . Wat als we nooit aankomen, wat als we er al zijn? Bron Chris/Helmut. Groet Plantster

3 reacties

Mijn eeuw

15 december 202115 december 2021 Plantster In de vrije natuur, Levensmotto

Tussen het riet in het watermet ook eenden gesnaterdaarbij een boek gedrevenHet was vooral de titel genaamd mijn eeuw dat aansprakwat mij er toe bracht voor 'n blogbericht Met iets dat je aanspreektterwijl je het in je opneemtHet inspirerende eraan'n nieuw hoofdstuk met dit jaar bijna achter de rugWat brengt de toekomstin tijd van jarenWat … Meer lezen over Mijn eeuw

1 reactie

Ontsnapt

14 december 202114 december 2021 Plantster Dieren, In de berm, In de vrije natuur

Tijdens het uitlaten van mijn viervoeter viel vanmorgen14-12-2021 't groenachtige in een boom opHet was meer geluk dan wijsheidom 't tussen takken te hebben opgemerkt en dan ook nog op afstandIk werd even nieuwsgierig al gauw werd het mij duidelijk,'t oogde 'n tamme vogel volgens mij een halsbandparkietdie ik spotteMisschien te zijn ontsnapt en daar … Meer lezen over Ontsnapt

2 reacties

Gesplitst

13 december 202113 december 2021 Plantster In de berm, In de vrije natuur, Levensmotto

Hout als blok 'n warmtebronHouthakken,min of meer verdeeldheidsplitsen in kleinere blok het heeft de naam klovenHet komt vanuit en het zit in de natuurmet de nerf mee het gewichtige ervan Als wel 'n hele kluifzich ervoor uit te sloven,een energie met zwaartekracht der bijlMet de winter,het hout voor de deurIn voorbijgaand van aardvoor de open … Meer lezen over Gesplitst

1 reactie

Dekking

11 december 202111 december 2021 Plantster Dieren, In de vrije natuur, Levensmotto

Met kleur in donkere dagen.... om het over kleur te hebben terwijl ik er aan voorbij kwamviel me een aantal ooien op Met hun ruggen ingekleurd het voorjaar in vooruitzichtBeh beh....betrekking op een dekking Gedekt met kleurGroet PlantsterDe dek rammen wordt tussen de ooien losgelatenen mogen zij zich uitleven met op hun buik een z.g. … Meer lezen over Dekking

Een reactie plaatsen

Waterdruppel

8 december 2021 Plantster In de vrije natuur, Levensmotto

Water, licht en temperatuurhalf bevroren half ontdooid vloeibaar en vastigheidkristalletjes en luchtbellen Het zijn waterdruppelsdie verdampen Groet Plantster

Een reactie plaatsen

Wit laagje

8 december 2021 Plantster In de vrije natuur, Zinspreuken

07-12-'21 Een winters tafereel in vroegte van de ochtend 'n wit laagje gelegen Met de zon die verscheen er zich toe te bewegen 't Deed smelten in het papperige de sneeuw voor de zon verdween Groet Plantster

4 reacties

Mispel

6 december 20216 december 2021 Plantster In de berm, In de vrije natuur, Zinspreuken

Tijdens een uitlaatronde van de hondmet wat ik zag als niet alledaagswaar nu het oog op vielHet waren deze vruchten aan de boomvolgens mij waren het mispelsHet bracht me even terug bij vroeger waarvan de herinnering eraanin een boomgaardZo rot als een mispel betekent door en door rot'. Een mispel is een vrucht van de mispelboom of mispelaar. … Meer lezen over Mispel

3 reacties

Herfstblad

5 december 2021 Plantster In de vrije natuur, Levensmotto

Met vergankelijkheid een blad in herfsttijd in de warmte van kleur een blos op je wangen Al dwarrelend het blad 't is de herfst die ik bespeur Maak er iets moois van neem het in je op Over een paar weken is deze tijd verstreken Met het blad van de bomen staat de winter er … Meer lezen over Herfstblad

2 reacties

Berichtnavigatie

← Oudere berichten
Nieuwere berichten →

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 375 andere abonnees
Follow Groene Vingers on WordPress.com

Meest recente berichten

  • Als een muur naar je lacht
  • Als de natuur iets laat zien
  • Hercules
  • Meer dan een spelfout
  • Van ongewenste gast tot fotomodel

Van alles wat

Actueel Algemeen Bloemen & planten Dieren In de berm In de vrije natuur Kunst Levensmotto Paddenstoel/zwam Zinspreuken

Vertalen

Archief

Kalender

september 2026
M D W D V Z Z
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
« aug    

Zoeken

Blogstatistieken

  • 278.914 hits
Blog op WordPress.com.
  • Welkom op de blog!
  • Contact
Groene Vingers
Blog op WordPress.com.
  • Abonneren Geabonneerd
    Groene Vingers
    Voeg je bij 375 andere abonnees

    Have a WordPress.com account? Log in now.

  • Groene Vingers
    Site in de Reader weergeven
    Beheer abonnementenAanmeldenInloggen
    Deze inhoud rapporteren
    Deze balk inklappen
Reacties laden....