Met een beetje fantasie…. dat geeft ’t leven soms ’n vrolijk tintje.Zie hier beneden alsof het reusachtige benen en voeten zijn .Ik bekeek ze eens van een andere kant en ze op te merken ,dat die stam zich zo krom staande kon houden en zich zo al langer staande hield.Die boomstam ,maar nu alsof het een boomreus was….Zijn levensvorm die in de loop van jaren is ontstaan ,door welke oorzaken dan ook…dat zijn gedane zaken.
Even verder te kijken dan je neus lang is, dan zie je niet alleen die dikke mooie rechte boomstammen, waar je achter kan staan.Maar die kronkelbomen ….hoe zijn die ontstaan ,…dat kronkelige is een verhaal op zich , het maakt hem ergens wel dynamisch , wat die boomstam heeft moeten doorstaan …. in de loop van jaren en van dag in dag uit
.Ondanks die stam er zo krom bijstaat,het heeft wel wat,ook dat behoort tot natuur ,hij staat er zo bij… het zal er zo bij te horen.Het heeft iets met ’n bepaalde kijk op de natuur met ’n artistiek aanzicht ,je plots met enige fantasie iets er inziet ,….een levende schilderij ,als wel heel mooi het een boomstam betreft.
Een boom fantasie ….sprookjesachtig en ook wat spookachtig
Alsof die boomreus door het bos stapt,en alles aan zijn laars lapt
Kronkelige enige fantasie bewerkstelligt, ook wel daar het aanligt
De boomreus neemt grote stappen,dat wil ik je er bij verklappen
Hij is weg met een reuzensprong ,ondanks hij oud is en niet jong 🙂
Groet Plantster